IKEA: Paring dla psów

24/08/2015


Tego w Poznaniu jeszcze nie było. Przy sklepie IKEA powstał pierwszy profesjonalny parking dla psów.  To unikalna inicjatywa nawet na skalę naszego kraju. Parking to specjalna strefa, w której czworonogi mogą bezpiecznie odpocząć i zaczekać na właścicieli robiących zakupy. To wyjątkowe miejsce, w którym najlepszy przyjaciel człowieka znajdzie cień, wodę, budę i kawałek trawnika. Każde cztery łapy z pewnością to polubią.
 

Poznań daje kosza odpadom

10/06/2013


Jak poradzić sobie z segregacją odpadów? Na to pytanie można było znaleźć odpowiedź na poznańskim Starym Rynku. Na zlecenie  IKEA Poznań zaprosiliśmy lokalne media na konferencję prasową: „Poznań daje kosza odpadom”. W czasie spotkania, w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję pawilonie można było zobaczyć „zrównoważoną kuchnię” z funkcjonalnymi rozwiązaniami do wygodnego i prostego segregowania odpadków. Konferencja prasowa była pierwszym dniem działania „zrównoważonej kuchni” i jednocześnie zaproszeniem dla poznaniaków, by właśnie od kuchni zobaczyli jak może wyglądać segregowanie odpadów.Bimba jakiej w Poznaniu nie było

30/08/2012


Na zlecenie IKEA Poznań, Agencja PR4You zaprosiła poznańskich dziennikarzy na przejażdżkę bimbą jakiej w stolicy Wielkopolski jeszcze nie było.  W środku siedzenia obszyte tkaninami, w oknach zasłonki, wszędzie poduszki i pledy, a do tego prawdziwe  fotele. Wszystko to sprawiło, że zorganizowana konferencja odbyła się w iście przytulnej i domowej atmosferze. Tak zaaranżowaną bimbą IKEA Poznań chciała uczcić otwarcie trasy tramwajowej na Franowo, dając tym samym sygnał, że tramwaj do IKEA już jest! Agencja PR4You odpowiedzialna była za działania media relations w związku z akcją promocyjną.
Łapiemy Dobrą Energię Wiatru

18/06/2012


Na zlecenie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Public Relations, Agencja PR4You zajęła się działaniami media relations w ramach obchodów Światowego Dnia Wiatru w Poznaniu. W czasie happeningu „Łapiemy Dobrą Energię Wiatru”, zorganizowanym na poznańskim Starym Rynku rozdano kilkaset dziecięcych wiatraczków. Zorganizowana w njawiększych miastach Polski akcja stanowiła apel o lepsze wykorzystanie wiatru jako źródła energii odnawialnej, niewyczerpalnej i nie emitującej CO2.

Godzina dla Ziemi w IKEA Poznań

02/04/2012


Kiedy 31 marca 2012 r. w Poznaniu i 40 innych polskich miastach na licznych budynkach o 20.30 symbolicznie zgasły światła w ramach akcji Godzina dla Ziemi, grupa klientów IKEA Poznań zasiadła do ekologicznej kolacji. Przy blasku lampionów i wygaszonym oświetlaniu sklepu laureaci ekologicznego konkursu uczcili Godzinę dla Ziemi. Agencja PR4You była tam razem z nimi.


Pluszaki dla dzieciaków z IKEA Poznań

26/01/2012Na zlecenie IKEA Poznań zorganizowaliśmy konferencję prasową w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Podczas tego wydarzenia przekazane zostało kilkaset maskotek będących darem serca Poznaniaków.  Akcja zbierania zabawek odbyła się w ramach kampanii  „1 euro to majątek”, organizowanej przez firmę IKEA.  Mali pacjenci osobiście podziękowali za podarowane pluszaki. Radość dzieci byłą nie do opisania.Śniadanie Prasowe dla PSEW

16/11/2011


Na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej zorganizowaliśmy śniadanie prasowe w poznańskim Hotelu Mercure. Przy wspólnym stole przedstawiciele PSEW i mediów ze stolicy Wielkopolski mieli okazję porozmawiać na temat perspektyw rozwoju energetyki wiatrowej w tym regionie.